TESTY NA ZDRADĘ ORAZ ŚLEDZTWO DNA

Testy na zdradę oraz śledztwo DNA

Nasza oferta skierowana jest  do osób prywatnych zainteresowanych przeprowadzeniem dyskretnego śledztwa oraz agencji detektywistycznych działających w imieniu swoich klientów. Wykonywane przez nas testy biochemiczne lub genetyczne są pomocne w ustaleniu prawdy w takich sprawach jak podejrzenie zdrady partnera/partnerki, szantaż czy sabotaż. Badania wykonujemy w naszym laboratorium, mieszczącym się w budynku Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ze względu na indywidualny charakter każdej sprawy zapraszamy do kontaktu w celu szerszego omówienia jej szczegółów. Gwarantujemy pełna dyskrecję.

Opis testów:

 • Genetyczny test na udowodnienie zdrady (GTZ)
  Materiał do badań stanowi. bielizna kobieca/męska bądź pościel oraz materiał porównawczy w postaci wymazu z jamy ustnej lub mikrośladu.
  Analiza porównawcza profilu genetycznego wyizolowanego z wydzieliny męskiej  lub kobiecej z profilem genetycznym z dostarczonego materiału porównawczego umożliwiająca stwierdzenie, czy dostarczone do nas próbki pochodzą od jednej i tej samej osoby.
 • Biochemiczny test na udowodnienie zdrady (BTZ)
  Materiał do badań stanowi bielizna kobieca bądź pościel.
  Analiza biochemiczna dostarczonego materiału pod kątem występowania spermy.
 • Śledztwo DNA (SDNA)
  Test umożliwiający określenie profilu genetycznego pochodzącego z mikrośladów w celu ustalenia od kogo pochodzi próbka. Wynik przydatny jest np. w sprawach o ustalenie sprawcy szantażu pisemnego poprzez sprawdzenie profilu genetycznego osoby, która pośliniła znaczek pocztowy. Należy postarać się o materiał porównawczy od podejrzewanych osób/osoby.
 • Test sprawdzający obecność DNA w mikrośladzie (TPCR)
  Wstępne badanie umożliwiające stwierdzenie, czy dany mikroślad zawiera potrzebną ilość DNA do określenia profilu genetycznego. Jest przydatny w przypadku materiału zdegradowanego, słabej jakości. Test nie wykrywa jednak czy DNA pochodzi od jednej osoby czy też od kilku w przypadku zanieczyszczonej obcym DNA próbki. Pozwala jednak na wstępne oszacowanie jakości dostarczonego materiału przez co umożliwia znaczne obniżenie kosztów.

Wiarygodność

BioTe21 - MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że zgodnie z decyzją Kapituły Fundacji Kronenberga w Konkursie o tytuł MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008, firma BIOTE21 ADAM MASTER została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu w kategorii GŁÓWNEJ. Nagroda przyznawana jest przez Fundację Bankową im. Leopolda Kronenberga wspieranej przez fundatora  nagrody – Citi-Handlowy i międzynarodową Grupę kapitałową Citi.

 
Certyfikaty GEDNAP34, GEDNAP35 Certyfikaty GEDNAP34, GEDNAP35 Certyfikaty GEDNAP34, GEDNAP35 Certyfikaty GEDNAP34, GEDNAP35 Certyfikaty GEDNAP34, GEDNAP35
$('#s4').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Potwierdzeniem jakości prowadzonych badań są uzyskane przez nas międzynarodowe certyfikaty GEDNAP34 i GEDNAP35 (German DNA Profiling Group) w zakresie analizy genetycznej DNA 18-stu somatycznych układów typu STR, jak również unikalny w Polsce certyfikat analizy sekwencyjnej mitochondrialnego DNA w zmiennych rejonach mtDNA-HVI i mtDNA-HVII. Testy biegłości w badaniach genetycznych GEDNAP rekomendowane są między innymi przez Europejską Sieć  Instytutów Kryminalistycznych (ENFSI), a otrzymanie takich certyfikatów przez laboratorium BioTe21 gwarantuje najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników.

Wpis do Ewidencji Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21 Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21
$('#s5').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało również Wpis do Ewidencji Laboratoriów, prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL) pod numerem identyfikacyjnym 2782.

W trosce o zaufanie naszych klientów jak również najwyższą jakość świadczonych usług Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało także status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21 (NZOZ), wpisanego do rejestru zakładów opieki zdrowotnej pod numerem księgi 12-01766.

Certyfikat Biegłego Sądowego Certyfikat ETA Certyfikat Certyfikat
$('#s6').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Doświadczenie naszych pracowników w zakresie biochemii, biotechnologii, diagnostyki genetycznej, medycyny molekularnej i medycyny sądowej, gwarantują doskonałą jakość prowadzonych analiz i pewność uzyskiwanych wyników. Badania genetyczne wykonywane są przez ekspertów z wieloletnim naukowym i diagnostycznym doświadczeniem, które wielokrotnie umożliwiło powołanie ich w charakterze specjalistów biegłych sądowych w dziedzinie badań DNA.

BioTe21 stawia na wysoką jakość świadczonych usług, oferuje szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm & Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm & Nauka