SYNTEZA DNA&RNA

Oligonukleotydy modyfikowane

synteza DNA synteza DNA synteza DNA
$('#s1').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Synteza znakowanych oligonukleotydów DNA i RNA (synteza sond molekularnych)

  • pojedyczne znakowanie fluorochromami 3' oraz 5',
  • podwójne znakowanie: fluorochrom - wygaszasz fluorescencji,
  • znakowanie wewnętrzne fluorochromami,
  • sprzęganie syntetycznych ssDNA i ssRNA z białkami

Wynik:
Produkt syntezy będzie wydany w postaci oczyszczonego oligonukleotydu (odbiór na miejscu lub przesyłką pocztową). Na cenę oligonukleotydu modyfikowanego składa się cena syntezy oligonukleotydu niemodyfikowanego w różnych wariantach oczyszczania (jak w ofercie syntezy oligonukleotydów standardowych) oraz cena wprowadzenia grupy modyfikującej do oligonukleotydu (poniżej). W przypadku syntezy sond molekularnych typu molecular beacons, sond modyfikowanych podwójnie, oraz innych sond typu FRET (np. do reakcji RealTime PCR) należy wybrać HPLC jako metodę oczyszczania.

Oferta cenowa syntezy z wprowadzeniem standartowej grupy modyfikujacej skala syntezy 0,2 [uM]*
Grupa modyfikująca Znakowanie 5' Znakowanie 3' Znakowanie wewnetrzne
5-FAM/6-FAM 165   (dT) 450
TET 190    
HEX 190    
JOE 370    
ROX 380    
Cy3/Cy5 320    
Pulsar®650   390  
TAMRA 240 290  
BHQ-0   390  
BHQ-1   350  
BHQ-2   390  
BHQ-3   390  
Aminolink C18 (spacer) 220   220
Biotin 150    

* Oferta cenowa dla skali 0,04 [uM] kształtuje się o 25% taniej, natomiast oferta cenowa dla skali 1 [uM] o 40% drożej w stosunku do standardowej skali 0,2 [uM]. Firma gwarantuje wydajność +/- 30% w odniesieniu do standardowego 20-nukleotydowego produktu syntezy po standardowym oczyszczaniu (odsalaniu). Zastosowanie dodatkowego, niestandardowego oczyszczania może wpłynąć na obniżenie gwarantowanej wydajności. Czas dostawy oligonukleotydów znakowanych standardowymi grupami modyfikującymi - do 8 dni roboczych. Istnieje możliwość sprowadzenia na zamówienie rzadkich grup modyfikujących (nie wymienionych w tabeli) i wprowadzenie ich do oligonukleotydu. Czas realizacji jednak takich zamówień będzie wydłużony o czas dostawy specjalnie zamawianych odczynników. W każdym przypadku prosimy o kontakt z naszym laboratorium. Przy zamówieniach oligonukleotydów powyżej 80 zasad cena syntezy wzrasta o 50%. Szczegółowe warunki promocji poniżej w zakładce: "Oferta specjalna".

Projektowanie starterów oraz znakowanych fluorescencyjnie sond molekularnych.

Nasza firma oferuje projekty sond molekularnych (np. typu molecular beacons, scorpions i innych) w oparciu o dostarczone sekwencje matrycowe, na które mają być zaprojektowane sondy oraz informacje związane z metodą detekcji (np. typ aparatu do prowadzenia reakcji RealTime PCR). Projekt zawiera od 1 do 3 propozycji zanalizowanych termodynamicznie sekwencji sond, łącznie z odpowiednim dla wybranej metody badań zestawem fluorochromów/wyciskaczy. W każdym przypadku zamówienia prosimy o kontakt z pracownikiem laboratorium BioTe21. Koszt netto projektu wynosi 350 zł.