BADANIE OJCOSTWA

Anonimowe i sądowe USTALANIE OJCOSTWA.

DNAinfo → +48 0 507 470 880 → (012) 266 39 10

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym, w "OFERCIE TESTÓW DNA" naszego laboratorium obowiązuje PROMOCJA badania ojcostwa TIG-16TN w cenie→799PLN. W celu skorzystania z oferty należy do godziny 17 zamówić test telefonicznie lub elektronicznie, za pośrednictwem koszyka zamówień (sklep) podając kod promocji P799. Polecamy również rozszerzony Test DNA TIG-16, gdzie prócz jednoznacznego wyniku (potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa) otrzymują Państwo opis zidentyfikowanych alleli układów STR, przygotowany przez naszego biegłego sądowego. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Staff

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej dokładnymi, dostępnymi dla każdego testami DNA na ojcostwo, dzięki którym ZYSKAJĄ PAŃSTWO PEWNOŚĆ. Oferujemy Państwu anonimowe testy genetyczne na ustalanie ojcostwa, badanie pokrewieństwa oraz identyfikację genetyczną, które wykonujemy w naszym laboratorium na 15-19 badanych układach STR dających całkowitą pewność wyniku, w czasie do 10 dni. Zachęcamy do skorzystania z naszego zestawu do samodzielnego pobierania DNA BioTest-21, który można nabyć w najlepszych aptekach lub zamówić w naszym biurze:

1) BioTe21, ul.Ceglarska 27, lok. 10-11 30-362 Kraków, punkt obsługi klienta, budynek przy "Skałkach Twardowskiego", dostępny od ul. Kapelanka,
2) BioTe21, ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków, dodatkowy punkt korespondencyjny, mieszczący się w Jagiellońskim Centrum Innowacji, w budynku wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (kampus UJ).
3) Punkty pobierania materiału biologicznego w innych miastach Polski / Apteki, gdzie można nabyć zestaw BioTest-21

Telefon informacyjny! +48 507 470 880, biote21@biote21.com
Czekamy na Państwa pytania!

Dzięki analizie 17-19 niezależnych układów somatycznych STR wykluczamy ojcostwo z prawdopodobieństwem 100%, a potwierdzamy z prawdopodobieństwem statystycznym graniczącym z pewnością.

$('#s7').cycle({fx:'fade', pause: 3});

Podstawowy test na ojcostwo do celów prywatnych (TIG3-16 skrócony) wykonujemy w ciągu zaledwie 10 dni roboczych w cenie 860 zł brutto, a badania ekspresowe w terminie 5 dni roboczych w cenie 1290 zł. Istnieje również możliwość wykonania priorytetowego badania ekspresowego, realizowanego w ciągu 3 dni w cenie zwiększonej o 100% względem badania podstawowego (dla celów prywatnych lub sądowych).
W przypadku badań do celów sądowych (1350 zł brutto) konieczne jest z kolei przeprowadzenie protokolarnego pobierania materiału biologicznego w naszej Pracowni Identyfikacji Genetycznej BioTe21 lub w jednostkach współpracujących z naszym laboratorium.

Wyjątkowo proste, nieinwazyjne pobranie materiału biologicznego, którym jest wymaz z podpoliczkowej części jamy ustnej, sprawia, że korzystając z naszej instrukcji możesz go samodzielnie pobrać od dziecka oraz domniemanego ojca i przesłać do badań. Pobranie materiału od matki nie jest wymagane, lecz jedynie zalecane.

Wydawane przez nas ekspertyzy zawierają informacje o wykorzystanej w badaniach metodzie oraz jednoznaczny i czytelny wniosek końcowy, opisany zgodnie z przyjętą nomenklaturą sądowo-prawną w zakresie wydawania wyników badań biologicznych.

Laboratorium podlega kontroli ze strony administracyjnych organów kontrolnych i ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-lekarską.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam miło odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące badań.

Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Badania genetyczne w czterech prostych etapach

 

Badania sądowe - do czego mogą służyć?

Poza uzyskaniem spokoju oraz pewności ojcostwa testy te są niezbędne w orzekaniu spraw o przyznanie alimentów na drodze sądowej. Wykluczenie ojcostwa jest podstawą do odmowy udzielenia świadczeń. W przypadku potwierdzenia alimenty zazwyczaj są przyznawane.

Ponadto testy te mogą mieć również znaczenie w sprawach rozwodowych. Brak potwierdzenia ojcostwa może stać się argumentem przemawiającym w sądzie za orzeczeniem rozwodu.

 

Wiarygodność

BioTe21 -
 Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia 2008
$('#s8').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 16 listopada 2009r kapituła konkursu "Innowator Małopolski 2009" przyznała laboratorium BioTe21 Adam Master tytuł: " INNOWATOR MAŁOPOLSKI 2009" i główną nagrodę w kategorii "przedsiębiorstwa mikro". Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego oraz Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej miał na celu wyróżnienie przedsiębiorstw które charakteryzuje znaczny dynamizm rozwoju oraz innowacyjność i zapał w działaniu. Nagrody zostały przyznane podczas Gali Jubileuszowej CTT PK towarzyszącej konferencji „Nauka dla Biznesu”.

Pragniemy również Państwa poinformować, że w dniu 16 kwietnia 2009r kapituła konkursu: Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia 2008 przyznała BioTe21 pierwsze miejsce w kategorii Innowacyjne Pomysły w Ochronie Zdrowia. Celem Konkursu Liderzy OSOZ 2008 jest „Wyróżnienie osób i instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy jakości ochrony zdrowia w Polsce w roku 2008, wyprzedzają istniejące standardy, kierują się w swoim działaniu determinacją i zaangażowaniem, dzięki czemu stanowią inspirację i przykład dla pozostałych uczestników rynku ochrony zdrowia.”.

 
BioTe21 -
 MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008

Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż w 2008 roku zgodnie z decyzją Kapituły Fundacji Kronenberga w Konkursie o tytuł MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008, firma BIOTE21 ADAM MASTER została wyróżniona w kategorii GŁÓWNEJ. Nagroda przyznawana jest przez Fundację Bankową im. Leopolda Kronenberga wspieranej przez fundatora  nagrody – Citi-Handlowy i międzynarodową Grupę kapitałową Citi.

 
Certyfikaty GEDNAP34, 
GEDNAP35
$('#s4').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Potwierdzeniem jakości prowadzonych badań są uzyskane przez nas aktualne międzynarodowe certyfikaty GEDNAP36 i GEDNAP37 (German DNA Profiling Group) w zakresie analizy genetycznej DNA 18-stu somatycznych układów typu STR, jak również unikalny w Polsce certyfikat analizy sekwencyjnej mitochondrialnego DNA w zmiennych rejonach mtDNA-HVI i mtDNA-HVII oraz certyfikat analizy mikrośladów biologicznych w kierunku wykrywania krwi, spermy i śliny. Testy biegłości w badaniach genetycznych GEDNAP rekomendowane są między innymi przez Europejską Sieć  Instytutów Kryminalistycznych (ENFSI), a otrzymanie takich certyfikatów przez laboratorium BioTe21 gwarantuje najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników.

Wpis do Ewidencji Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych Niepublicznego Zakładu  Opieki Zdrowotnej BioTe21
$('#s5').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało również Wpis do Ewidencji Laboratoriów, prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL) pod numerem identyfikacyjnym 2782.

W trosce o zaufanie naszych klientów jak również najwyższą jakość świadczonych usług Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało także status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21 (NZOZ), wpisanego do rejestru zakładów opieki zdrowotnej pod numerem księgi 12-01766.

Certyfikat Biegłego Sądowego
$('#s6').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Doświadczenie naszych pracowników w zakresie biochemii, biotechnologii, diagnostyki genetycznej, medycyny molekularnej i medycyny sądowej, gwarantują doskonałą jakość prowadzonych analiz i pewność uzyskiwanych wyników. Badania genetyczne wykonywane są przez ekspertów z wieloletnim naukowym i diagnostycznym doświadczeniem, które wielokrotnie umożliwiło powołanie ich w charakterze specjalistów biegłych sądowych w dziedzinie badań DNA.

BioTe21 stawia na wysoką jakość świadczonych usług, oferuje szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm & Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm

 

Ge 
Money Bank