BioTe21

Laboratorium BioTe21

kampus UJ - 
siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21 kampus UJ - siedziba BioTe21
$('#s1').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Laboratorium BioTe21 powstało w wyniku realizacji projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach działania 3.4 Zintegorowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Wszystkie formalności mogą Państwo załatwić w naszym biurze:

  • ul.Ceglarska 27, lok. 10-11, 30-362 Kraków, punkt obsługi klienta, budynek przy "Skałkach Twardowskiego", dostępny od ul. Kapelanka,
  • ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków, punkt korespondencyjny zlokalizowany na terenie Jagiellońskiego Centrum Innowacji, budynek wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (Kampus UJ),
  • jak również w wieku współpracujących z nami jednostkach "NZOZ i wybranych Aptekach",


W laboratorium BioTe21 zostały wydzielone cztery pracownie tematyczne, których oferta umieszczona została w górnych zakładkach strony:
  • Pracownia Syntezy i Sekwencjonowania Kwasów Nukleinowych,
  • Pracownia Badań Ojcostwa, Pokerwieństwa oraz Identyfikacji Genetycznej,
  • Pracownia Diagnostyki Genetycznej
  • Pracownia Nowych Biotechnologii,
wyposażenie labolatorium wyposażenie
 labolatorium wyposażenie labolatorium wyposażenie labolatorium wyposażenie labolatorium wyposażenie labolatorium wyposażenie labolatorium wyposażenie labolatorium
$('#s2').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Laboratorium wyposażone jest w zaawansowaną, wysokorozdzielczą aparaturę, umożliwiającą prowadzenie syntez i badań genetycznych, w tym: syntetyzer DNA/RNA oraz inne specjalistyczne urządzenia analityczne.

Misja

Staff Staff
$('#s3').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Celem strategicznym BioTe21 jest stworzenie zaplecza technologiczno-naukowego, pozwalającego na opracowywanie użytecznych projekcji bioinformatycznych jak również tworzenie i wdrażanie nowych biotechnologii, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji wykorzystywanych w medycynie molekularnej.
W ramach podstawowej działalności laboratorium, BioTe21 oferuje usługi w zakresie syntezy i sekwencjonowania DNA, inżynierii genetycznej oraz identyfikacji genetycznej w tym badań ojcostwa. BioTe21 zajmuje się również poszukiwaniem zastosowań i wdrażaniem w biotechnologii i medycynie nowych odkryć naukowych, wynikających z badań podstawowych genomu, transkryptomu i proteomu.

Wiarygodność

BioTe21 -
 Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia 2008
$('#s8').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 16 listopada 2009r kapituła konkursu "Innowator Małopolski 2009" przyznała laboratorium BioTe21 Adam Master tytuł: "INNOWATOR MAŁOPOLSKI 2009" i główną nagrodę w kategorii "przedsiębiorstwa mikro". Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego oraz Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej miał na celu wyróżnienie przedsiębiorstw które charakteryzuje znaczny dynamizm rozwoju oraz innowacyjność i zapał w działaniu. Nagrody zostały przyznane podczas Gali Jubileuszowej CTT PK towarzyszącej konferencji „Nauka dla Biznesu”.

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 16 kwietnia 2009r kapituła konkursu: Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia 2008 przyznała BioTe21 pierwsze miejsce w kategorii Innowacyjne Pomysły w Ochronie Zdrowia. Celem Konkursu Liderzy OSOZ 2008 jest „Wyróżnienie osób i instytucji, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy jakości ochrony zdrowia w Polsce w roku 2008, wyprzedzają istniejące standardy, kierują się w swoim działaniu determinacją i zaangażowaniem, dzięki czemu stanowią inspirację i przykład dla pozostałych uczestników rynku ochrony zdrowia.”.

 
BioTe21 -
 MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008

Pragniemy również zaznaczyć, iż w 2008 roku zgodnie z decyzją Kapituły Fundacji Kronenberga w Konkursie o tytuł MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2008, firma BIOTE21 ADAM MASTER została wyróżniona w kategorii GŁÓWNEJ. Nagroda przyznawana jest przez Fundację Bankową im. Leopolda Kronenberga wspieranej przez fundatora  nagrody – Citi-Handlowy i międzynarodową Grupę kapitałową Citi.

 
Certyfikaty GEDNAP34, 
GEDNAP35
$('#s7').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Potwierdzeniem jakości prowadzonych badań są uzyskane przez nas aktualne międzynarodowe certyfikaty GEDNAP36 i GEDNAP37 (German DNA Profiling Group) w zakresie analizy genetycznej DNA 18-stu somatycznych układów typu STR, jak również unikalne w Polsce certyfikaty analizy sekwencyjnej mitochondrialnego DNA w zmiennych rejonach mtDNA-HVI i mtDNA-HVII oraz certyfikat identyfikacji biochemicznej mikrośladów biologicznych. Testy biegłości w badaniach genetycznych GEDNAP rekomendowane są między innymi przez Europejską Sieć  Instytutów Kryminalistycznych (ENFSI), a otrzymanie takich certyfikatów przez laboratorium BioTe21 gwarantuje najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników.

Niepublicznego Zakładu  
Opieki Zdrowotnej BioTe21 Niepublicznego Zakładu 
 Opieki Zdrowotnej BioTe21
$('#s5').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało również Wpis do Ewidencji Laboratoriów, prowadzonej przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL) pod numerem identyfikacyjnym 2782.

W trosce o zaufanie naszych klientów jak również najwyższą jakość świadczonych usług Laboratorium Diagnostyki Genetycznej BioTe21 uzyskało także status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BioTe21 (NZOZ), wpisanego do rejestru zakładów opieki zdrowotnej pod numerem księgi 12-01766.

Certyfikat Biegłego Sądowego
$('#s6').cycle({fx:'fade', pause: 1});

Doświadczenie naszych pracowników w zakresie biochemii, biotechnologii, diagnostyki genetycznej, medycyny molekularnej i medycyny sądowej, gwarantują doskonałą jakość prowadzonych analiz i pewność uzyskiwanych wyników. Badania genetyczne wykonywane są przez ekspertów z wieloletnim naukowym i diagnostycznym doświadczeniem, które wielokrotnie umożliwiło powołanie ich w charakterze specjalistów biegłych sądowych w dziedzinie badań DNA.

BioTe21 stawia na wysoką jakość świadczonych usług, oferuje szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm & Nauka & Doświadczenie & Profesjonalizm & Nauka

 centrum ekspertyz 
kryminalistycznych


europen union zporr

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ BUDŻETU PAŃSTWA W RAMACH DZIAŁANIA 3.4 ZINTEGROWANEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO ROZWOJU REGIONALNEGO.

klaster lifescience

Firma BioTe21 jest partnerem organizacji Klaster Lifescience