Zamówienia - informacje ogólne

Zamówienie

Szczegółowe informacje na temat formy i sposobu zamówień oferowanych przez nas usług znajdą Państwo klikając przycisk nazwy oferty, która Państwa interesuje. W przypadku nietypowych zleceń prosimy o składanie zamówień drogą poczty elektronicznej.

Dostępne sposoby składania zamówień:

 1. pocztą elektroniczną: biote21@biote21.com
 2. za pośrednictwem założonego wcześniej kodowanego konta elektronicznego [zaloguj]
 3. przesyłką pocztową
 4. osobiście, w biurze BioTe21

W przypadku częściej składanych zamówień zachęcamy Państwa do zarejestrowania się w systemie i utworzenia własnego, kodowanego konta elektronicznego, które umożliwi błyskawiczne składanie zleceń elektronicznych i szybkie pobieranie wyników analiz genetycznych. W celu zabezpieczenia wyników przed dostępem osób niepowołanych, transfer danych odbywa się w systemie kodowanym, a informacje udostępniane są automatycznie, zaraz po przetworzeniu wyników przez aparaturę analityczną. Po rejestracji otrzymają Państwo kod/hasło dostępu do indywidualnego konta elektronicznego, gdzie w przyszłości będziecie mogli Państwo znaleźć informacje na temat postępu prowadzonych prac oraz wyniki z przeprowadzonych w naszym laboratorium analiz genetycznych. Podane hasło dostępu do konta znane jest jedynie osobie rejestrującej, co gwarantuje Państwu pełną poufność danych. Usługa wkrótce zostanie udostępniona naszym klientom. W celu uzyskania pomocy prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [link do podstrony kontakt]. Nasz Konsultant dostępny jest pod numerem: +48 12 664 62 68 lub +48 0507470880.

Forma płatności:

Szczegółowe informacje na temat oferty cenowej, terminów i form płatności oferowanych przez nas usług znajdą Państwo klikając przycisk nazwy oferty, która Państwa interesuje.

Płatności można dokonać:

 1. przelewem bankowym lub pocztowym na konto: 45 1020 2906 0000 1702 0132 5414
 2. osobiście w biurze BioTe21
 3. kartą kredytową lub transferem elektronicznym (usługa wkrótce zostanie uruchomiona)

Zamówienie syntezy DNA, RNA

 1. Pobranie pliku i wypełnienie Formularza Zamówień pobierz [plik xls, 7,3 Kb] (przy pierwszym zamówieniu). Przy każdym następnym zamówieniu stosujemy uproszczoną procedurę zamówień elektronicznych [hiperlink link], za pośrednictwem indywidualnego konta elektronicznego.
 2. Przygotowanie i dostarczenie materiału do analizy sekwencyjnej:
  • Startery -prosimy o dostarczenie co najmniej 20uL o stężeniu 4uM
  • Matryca -ilość matrycy potrzebna na jedną reakcję:
   Produkt PCR i DNA dwuniciowe (np. plazmidowe):
   ~100ng do 500[bp] + 100ng dodatkowo na każde 500[bp] =(~5uL o stęż.20[ng/uL]/reakcję/500bp dług.matrycy)
  • Czystość matrycy:
   Produkty PCR - polecamy oczyszczanie na złożu krzemionkowym z wykorzystaniem soli chaotropowych;
   DNA plazmidowe - do standardowej reakcji sekwencjonowania wysokokopijnych plazmidów klonujących wystarczy czystość oraz ilość DNA pozyskiwana z zestawów: "mini" -krzemionkowych systemów izolacji plazmidowego DNA
 3. Dostarczenie zamówienia oraz materiału genetycznego do naszej pracowni.

Warunki realizacji zamówienia

Czas wykonania - do trzech dni roboczych, licząc od następnego dnia po złożeniu zamówienia oraz dostarczeniu materiału do badań.
Możliwość negocjacji ceny przypadku zleceń powyżej 40 reakcji przy jednym zamówieniu.

Oferta specjalna:

 1. dla nowych klientów przy pierwszym zamówieniu stosujemy 10% rabat
 2. za każde 50 zrealizowanych reakcji sekwencjonowania 5 reakcji gratis

Zamówienie sekwencjonowania DNA

 1. Przy pierwszym zamówieniu prosimy o wypełnienie prostego i dostępnego poniżej formularza zamówień pobierz (plik xls, 7 Kb), zawierającego treść zlecenia oraz podstawowe informacje potrzebne do wystawiania faktur. Prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza przesyłką pocztową, a w celu przyspieszenia realizacji zamówienia również na adres biote21@biote21.com .
 2. Przy każdym kolejnym zamówieniu zapraszamy do skorzystania z elektronicznego systemu transferu danych kodowanych, do którego dostęp można uzyskać przez krótką rejestracją i zalogowanie się [zaloguj]. Zlecenie w formie wypełnionego wcześniej formularza zamówień przesłać można również na adres biote21@biote21.com

Dostępne sposoby składania zamówień:

 1. pocztą elektroniczną: biote21@biote21.com
 2. za pośrednictwem założonego wcześniej kodowanego konta elektronicznego [zaloguj]
 3. przesyłką pocztową link
 4. osobiście, w biurze BioTe21 link

Warunki realizacji zamówień oraz promocji ofertowych znajdują się w naszej ofercie.

Zamów badanie ojcostwa

Przed badaniem prosimy o telefoniczny lub elektroniczny kontakt w celu:

 1. Umówienia się na protokolarne pobranie materiału biologicznego w naszej placówce (zwykle na zlecenie sądowe) lub
 2. Zamówienia przesyłki zawierającej Zestaw do Samodzielnego Pobierania i Zabezpieczania Materiału Biologicznego (ZMB) (instrukcja pobierania materiału biologicznego) w postaci prostego wymazu z jamy ustnej. Zestaw wysyłamy przesyłką pocztową na wskazany przez Państwa Adres. Zestaw ten może zostać w równie prosty sposób odesłany na adres firmy BioTe21, po uprzednio wykonanym samodzielnym pobraniu materiału (wymazu) od siebie, dziecka lub innych związanych z badaniem osób. Pragniemy poinformować jednocześnie, że samodzielne pobranie materiału nie jest akceptowane dla celów sądowych, a wynik uzyskany tą drogą, jakkolwiek identyczny z tym jaki uzyskuje się w przypadku protokolarnego pobierania materiału, nie stanowi dowodu sądowego, gdzie podstawowe znaczenie ma protokolarne potwierdzenie pochodzenia badanego materiału.
  "Schemat przebiegu badań"

Zamówienie rozpoczyna się od wyboru właściwego testu (cennik) i wypełnienia prostego formularza zamówień:

Zamówienie oficjalnego badania pokrewieństwa dla celów sądowych.

Jeśli zdecydują się państwo na protokolarne pobieranie materiału biologicznego w obecności naszych pracowników (wymagane dla celów sądowych), zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie w miłej atmosferze pobierzemy i zabezpieczymy do badań Państwa DNA. Protokolarne pobieranie materiału, podobnie jak w przypadku zestawu do samodzielnego pobierania i zabezpieczania materiału biologicznego, polega na wykorzystaniu nieinwazyjnej metody wymazu z jamy ustnej!

Zamówienie badania pokrewieństwa dla celów prywatnych.

W przypadku zamówienia zestawu do samodzielnego pobierania i zabezpieczania materiału biologicznego, procedura badania rozpoczyna się od zamówienia zestawu "ZMB" (instrukcja pobierania materiału biologicznego), następnie samodzielnego pobrania materiału biologicznego i odesłania go drogą pocztową na nasz adres. Zestaw "ZMB" zawiera wszystkie potrzebne elementy, łącznie ze znaczkami i kopertą zwrotną na nasz adres - wystarczy wrzucić zabezpieczony materiał do skrzynki pocztowej a my zajmiemy się resztą. Test ten może zostać wykonany całkowicie anonimowo, przez znane tylko zleceniodawcy oznaczenie próbek. Tak wykonany test nie ma jednak wartości dowodu sądowego.

Zamówienie identyfikacji genetycznej z mikrośladów

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi specjalistami

Zamówienie testów identyfikacji genetycznej i ustalania pokrewieństwa - dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

Dostępne sposoby składania zamówień:

 1. pocztą elektroniczną: biote21@biote21.com
 2. za pośrednictwem założonego wcześniej kodowanego konta elektronicznego zaloguj
 3. przesyłką pocztową
 4. osobiście, w biurze BioTe21


europen union zporr

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ BUDŻETU PAŃSTWA W RAMACH DZIAŁANIA 3.4 ZINTEGROWANEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO ROZWOJU REGIONALNEGO.

klaster lifescience

Firma BioTe21 jest partnerem organizacji Klaster Lifescience