PRACOWNIA DIAGNOSTYKI GENETYCZNEJ

Jak zamówić badanie

zamowienia

Przed badaniem prosimy o telefoniczny lub elektroniczny kontakt w celu:

  1. Umówienia się na protokolarne pobranie materiału biologicznego w naszej placówce (zwykle na zlecenie sądowe) lub
  2. Zamówienia przesyłki zawierającej Zestaw do Samodzielnego Pobierania i Zabezpieczania Materiału Biologicznego (ZMB) (instrukcja pobierania materiału biologicznego) w postaci prostego wymazu z jamy ustnej. Zestaw wysyłamy przesyłką pocztową na wskazany przez Państwa Adres. Zestaw ten może zostać w równie prosty sposób odesłany na adres firmy BioTe21, po uprzednio wykonanym samodzielnym pobraniu materiału (wymazu) od siebie, dziecka lub innych związanych z badaniem osób. Pragniemy poinformować jednocześnie, że samodzielne pobranie materiału nie jest akceptowane dla celów sądowych, a wynik uzyskany tą drogą, jakkolwiek identyczny z tym jaki uzyskuje się w przypadku protokolarnego pobierania materiału, nie stanowi dowodu sądowego, gdzie podstawowe znaczenie ma protokolarne potwierdzenie pochodzenia badanego materiału.
    "Schemat przebiegu badań"

Zamówienie rozpoczyna się od wyboru właściwego testu (cennik) i wypełnienia prostego formularza zamówień: pobierz formularz zamówienia (plik .doc, 10 Kb)

Zamówienie oficjalnego badania pokrewieństwa dla celów sądowych.

Jeśli zdecydują się państwo na protokolarne pobieranie materiału biologicznego w obecności naszych pracowników (wymagane dla celów sądowych), zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie w miłej atmosferze pobierzemy i zabezpieczymy do badań Państwa DNA. Protokolarne pobieranie materiału, podobnie jak w przypadku zestawu do samodzielnego pobierania i zabezpieczania materiału biologicznego, polega na wykorzystaniu nieinwazyjnej metody wymazu z jamy ustnej!

Zamówienie badania pokrewieństwa dla celów prywatnych.

W przypadku zamówienia zestawu do samodzielnego pobierania i zabezpieczania materiału biologicznego, procedura badania rozpoczyna się od zamówienia zestawu "ZMB" (instrukcja pobierania materiału biologicznego), następnie samodzielnego pobrania materiału biologicznego i odesłania go drogą pocztową na nasz adres. Zestaw "ZMB" zawiera wszystkie potrzebne elementy, łącznie ze znaczkami i kopertą zwrotną na nasz adres - wystarczy wrzucić zabezpieczony materiał do skrzynki pocztowej a my zajmiemy się resztą. Test ten może zostać wykonany całkowicie anonimowo, przez znane tylko zleceniodawcy oznaczenie próbek. Tak wykonany test nie ma jednak wartości dowodu sądowego.

Zamówienie identyfikacji genetycznej z mikrośladów

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi specjalistami

Zamówienie testów identyfikacji genetycznej i ustalania pokrewieństwa - dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

Dostępne sposoby składania zamówień:

  1. pocztą elektroniczną: biote21@biote21.com
  2. za pośrednictwem założonego wcześniej kodowanego konta elektronicznego zaloguj
  3. przesyłką pocztową
  4. osobiście, w biurze BioTe21